Среќен Божиќ

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

Почитувани православни христијани,

Градоначалникот Филип Темелковски во свое име и во име на вработените во Општина Кисела Вода Ви го честита Христовото раѓање, Божиќ.

Ви посакуваме овој голем радосен христијански празник да Ви донесе многу среќа, здравје и љубов.

Имајте убав празничен ден.

Среќен Божиќ

Христос се роди!

Навистина се роди!

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Во Пинтија се асфалтираат улици и се гради атмосферска канализација https://t.co/1hbc721C4R
O_KiselaVoda Градоначалниот Филип Темелковски другаруваше со дечињата од Државното училиште за деца и младинци со оштетен вид „Д… https://t.co/RfOoAFtPHj
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода сади 700 багреми покрај патот кон Теферич https://t.co/1rXwo3TmXp