Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Улица “Рилски Конгрес” бр.98 утре без вода

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

Согласно добиеното известување од Од ЈП Водовод и Канализација, Општина Кисела Вода информира дека утре, петок, 05.11.2021 година ќе има прекини во водоснабдувањето во дел од Кисела Вода поради изведување на водоводен приклучок. 

 

Без вода ќе бидат граѓаните од улица “Рилски Конгрес” бр.98, во периодот од 09:00 часот па се до завршување на интервенцијата.

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa