Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Документација

◊ Статут

 Службени гласници

Правилници - Образование, предучилишно воспитување, спорт и култура

◊ Колективен договор за вработените во Општина Кисела Вода 

◊ Правилници - Месни / урбани заедници

Колективен договор за вработените во Општина Кисела Вода 2022год.

◊ Правилник за доделување еднократна парична помoш

 ◊ Колективен договор за вработените во Општина Кисела Вода 2023год

 

 

 

 

 

 

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости