Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Во петок тестирање на кандидати за попишувачи во просториите на општина Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

Општина Кисела Вода ве известува дека во петок, 20.08.2021 год., во Голема сала во барака 7, општина Кисела Вода, со почеток во 09:00 часот, ќе се одржи тестирање на пријавените кандидати за попишувачи.

 

Kандидатите чии редни броеви се дадени подолу, ќе бидат тестирани по следниот редослед:

Од реден број 01 до реден број 31, од  09:00 до 10:00 часот

Од реден број 32 до реден број 63, од  10:00 до 11:00 часот

Од реден број 64 до реден број 95, од  11:00 до 12:00 часот

Од реден број 96 до реден број 133, од  12:00 до 13:00 часот

Се молат кандидатите кои ја немаат доставено целосната докумантација по пошта, да ја донесат со себе на денот на полагањето.

Редни броеви на кандидатите:

1. ЕЛЕНА ВЛАХУ

2. МАРТИН АЦЕСКИ

3. АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВСКA

4. НЕНА ПАВЛОВСКА

5. МЕНСУР АЉИУ

6. ЈОВИЦА СИЛЈАНОВСКИ

7. НАТАЛИ КУТАНОВСКА

8. АНЕТА ВАСИЛЕВА

9. ДРАГАН МИЛЕНКОВСКИ

10. ЕЛЕНА ЃОРГИЕВСКА

11. ФИЛИП САЗДОВ

12. БОЈАН АНТЕВ

13. ИГОР АНДРЕЕВСКИ

14. ВИКТОР КАРАНФИЛОВСКИ

15. ВИОЛЕТА АВРАМОВСКА

16. СЛОБОДАН ТРПЕВСКИ

17. КРИСТИНА МАНОЛЧЕВА

18. ИВОНА ДАВИДОВСКА

19. ИВАН ДУРГУТОВ

20. БИЛЈАНА АВРАМОСКА

21. АЛЕКСАНДАР ЈОВАНОВСКИ

22. БОЈАН ЈОВАНОВСКИ

23. ЗДЕНКА МАРУШИЌ

24. АЛЕКСАНДАР ГОЧЕВ

25. ДАРЈАН ЈОРДАНОВСКИ

26. ВАЛЕНТИНА СОТИРОВА

27. РАМУШ МУАРЕМ

28. ВЕСНА ВЕЛКОВСКА

29. ИВАНА ШАМАТОВА-ТОДОРОВСКА

30. МАРКО НЕДЕЛКОВСКИ

31. СЛАВИЦА НОВАЧЕВСКА

32. СИМОН ШОКЛЕВСКИ

33. ИВАН          ЈОВЕВСКИ

34. ЛАЗАР ЛЕЧИЌ ПОПОВСКИ

35. ИВОНА ВЕЛКОВСКА

36. АНАСТАЗИЈА МАНОЛЧЕВА

37. АНГЕЛ МИЈАЈЛЕВСКИ

38. БОЈАН ФРАНОВСКИ

39. БОРЧЕ СПАСОВСКИ

40. ОГНЕН ТРАЈКОВСКИ

41. САМЕД НУХИУ

42. ДАВИД ДАНИЛОВ

43. ДИВНА ФИЛИПОВСКА

44. ДАНИЕЛА ЌИРКОВСКА

45. ИДРИЗ ЛЕКОВИЌ

46. ДУШИЦА ФИДАНОВСКА

47. НИКОЛА СТОЈАНОВСКИ

48. ВЕСНА ЈОВАНОВСКА

49. СОЊА КРАГУЈЕВСКА

50. ДРАГАН МИЛОШЕВСКИ

51. ДОБРИНКА МЛАДЕНОВСКА

52. МАРИЈА ПЕТКОВСКА

53. ВИКТОР ЛАЗАРЕВСКИ

54. НАТАША ВАСИЛЕВСКА

55. СВЕТЛАНА ТОДОРОВСКА

56. ВИКТОР ВАСИЛЕВСКИ

57. АНГЕЛА АНДРЕОСКА

58. ТАМАРА ЦВИЈИЌ

59. ДАРКО БУНДОСКИ

60. БИЛЈАНА КИРОСКА

61. ЕДИНА ОМЕРОВИЌ

62. МАРТИНА РИСТЕВСКА

63. МАРИЈА ЈОРДАНОВСКА

64. ДРАГАНА ВЕЛЈАНОСКА

65. СТЕФАНИЈА ФИДАНОСКА

66. МОНИКА МАНЕВА

67. ФРОСИНА НИКОЛИЌ

68. ЃОРГИ МИШЕВСКИ

69. СТОЈАН ЈОВАНОВСКИ

70. ТОДОР КОСТАДИНОВСКИ

71. ВЕРИЦА ЈОСИФОСКА

72. ДАНИЕЛ КИШ

73. СНЕЖАНА ЃОРЃИОСКА ДИМОВСКА

74. ИВАН БЛАЖЕВСКИ

75. МИЛЕ БЛАЖЕСКИ

76. МОНИКА МИЛЕВСКА

77. СОЊА ЦВЕТКОВСКА

78. АЛЕКСАНДАР МИЛЕНКОВСКИ

79. БОРЧЕ ВЕЛКОВ

80. ТОМИСЛАВ АНДРЕЕВСКИ

81. МАРИЈА ДИМОСКА

82. МАРИЈА ВЕРА ТРПКОВСКА

83. МАРИНА АДАМЧЕСКА

84. ИВАНА АТАНАСОСКА

85. ЦАЦА КОСТОВА

86. ИГОР РИСТЕСКИ

87. ЛУНА БОЖИЧЕВИЌ-БИТОЉАНУ

88. ЃОРЃИ ПАНОВСКИ

89. БОРЈАН НИКОЛИЌ

90. МАРТИН СИЛЈАНОВСКИ

91. АЛМИРА ФАСЉИИ

92. ЕНИС МУАРЕМ

93. РИСТО РИСТОВСКИ

94. ВИКТОР ЈОВЧЕВСКИ

95. ЖИВКО СТОЈАНОВСКИ

96. АНГЕЛ ТРАЈКОСКИ

97. АНА МАНЕВСКА

98. АЦО ПАВЛОСКИ

99. ИГОР ТЕТМАН

100. ЕМИЛИЈА СПАСОВА

101. ФРОСИНА МАРЈАНОВИЌ

102. БОЈАН МИТИЌ

103. КРИСТИНА БЕТИНСКА

104. МИРЈАНА КОЛОВСКА

105. АНГЕЛА МИХАЈЛОВА

106. НОРА КИРАЏЕВА

107. ИРИНА ЧАБУКОВСКА

108. АЛЕКСАНДРА ПЕТКОВСКА

109. ТОМЕ СТОЈЧЕВСКИ

110. КАТЕРИНА ДИМОВСКА

111. СИМОН СИМОНОВСКИ

112. ЗОРАН ДАМЧЕВСКИ

113. ТИНА РИСТЕСКА

114. СОФИЈА ТАНЕВСКА

115. СНЕЖАНА СТЕФКОВСКА

116. БОЖИДАР РИСТЕСКИ

117. ЛИЛЕ ЈОШЕВСКА

118. БИЛЈАНА СТОИМЕНОВСКА

119. ИВИЦА АТАНАСОВСКИ

120. ПАНЧИ КРАНГА

121. ТРАЈЧО ИЛИЕВ

122. ВИОЛЕТА РИСТЕСКА

123. ИВАНА ПЕТРОВСКА

124. НИКОЛА МАНЧЕВ

125. ИВА КИТАНОВСКА

126. ВИКТОРИЈА        КОСТАДИНОВСКА

127. МИЛЕНА КОСТАДИНОВСКА

128. НЕНАД ЈАНЕВСКИ

129. ВЕСНА ДАМЈАНОВСКА

130. АНДРЕЈ СТЕФАНОВСКИ

131. ЕМИЛИЈА АЈДАР

132. МАРТИН АНЃЕЛОВ

133. ДАРКО ЃОШЕВСКИ

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa