Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Покана до медиуми

Рејтинг на корисник:  / 1
НајлошоНајдобро 

Утре, 28.02.2014г.(петок), во 12 часот, во поликлиниката Драчево, директорката на ЈЗУ Здравствен Дом Скопје, др.спец.Татјана Баевска Вучковиќ заедно со градоначалничката на општина Кисела Вода Билјана Беличанец Алексиќ ќе промовираат почеток на работа на РТГ кабинет во поликлиника Драчево.

Ве покануваме да испратите новинарска екипа (новинар и снимател или фоторепортер) за да го проследите  настанот.

 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa